בריכות נוי - reeftech

בריכות נוי

6 עצות שאתם חייבים לדעת לפני שתרכשו בריכת נוי:

כולם חולמים על בריכת נוי בחצר אחורית בביתם, אך חושב לש לשים לב לכמה דגשים ועצות לפני שתיגשו לקניית הבריכה:

1. תכננו בקפידה את הבריכה

ודאו כי הקרקע היא יציבה מספיק על מנת שתתמוך בריכה. אתם לא רוצים לגרום לצמחים שגדלים מתחת לחתוך את הבריכה. אם אתם מתכנן להכניס דגי נוי לבריכה, הקפידו בבחירת כמות אור שמש טובה, בנוסף, קבלת החלטה אם יהיו צמחים או בעלי חיים בבריכה יקבעו את עומק הבריכה. חשוב לוודא שיש מספיק עומק כדי לאפשר לדגים שינה במהלך החורף.

2. למדו ושאלו לגבי תחזוקת הבריכה

בריכות נוי דורשות טיפול, התחייבות ותחזוקה בשוטף. אין ברכות ללא תחזוקה. ברכה קטנה היא למעשה הרבה יותר קשה לטיפול מאשר בריכה גדולה יותר. צריך להקפיד על האכלת הדגים מדי יום, החלפת המסננים ניקוי הבריכה הם רק חלק מהדברים שתצטרכו לקחת בחשבון.

3. בחירת קו חיצוני לבריכה

קחו בחשבון גם את עניין הביטחון, כאשר הדרך הטובה ביותר היא שימוש בגומי עבה את בדפנות הבריכה, ככל שהגומי יהיה עבה ואיכותי יותר, כך הבריכה תהיה בטוחה יותר, במיוחד בבתים עם ילדים קטנים. בנוסף, השתמש בריפוד שהוא עבה ובעל קווי מתאר יפים כדי להגן על חלוקי הנחל והאבנים המיוחדות.

4. הוסיפו מפל

המפל יעזור לכם לשמור על המים מחומצנים. הוספת מפל או מזרקה יעזרו בתהליך מחזור המים ושמירתם מחומצנים, בנוסף, תהליך מחזור המים יעזור לכם לשמור על האצות והצמחים, למנוע מיתושים להטיל את ביציהם ולגרום לתנאים האידיאלים שהדגים יוכלו לחיות בבריכה.

5. רכשו קיט לטיפול במי הבריכה

רכשו ערכות שיעזרו לכם. הדרך הטובה ביותר למתחילים להתקין ברכה היא לקנות ערכת ברכה, אשר תכלול את כל המרכיבים הדרושים כדי להפעיל את הבריכה ולשמר אותה לאורך זמן.

6. התאימו את סגנון הבריכה לבית

חשוב שתבחרו בריכה שתתאים לקונספט העיצוב הכולל של הבית, של התאורה לבית על מנת שתשלים את המראה הכולל ותעניק לבית שלכם מראה הוליסטי וישמור על הרצף וההרמוניה בבית שלכם.

טלפון: 052-5194823 | פקס: 09-7726367 | Webuildit | ReefTech@bezeqint.net